O nas

Można powiedzieć, że połączył nas sport. Poznaliśmy się na wrotkach. Zostaliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Motylki w brzuchu podpowiedziały nam, że to Miłość! Przyszedł czas na ślub i zaczęła się istna sielanka! Przytycie kilkunastu kilogramów zmobilizowało nas do zmiany swojego życia. Wydawałoby się, że to zmiany na gorsze! Przestaliśmy jeść lody które smakują najlepiej po 23. Nie pijemy już butelki wina patrząc jak dogasają świece. W zamian postanowiliśmy wspólnie spędzać czas aktywnie! Szybko pokochaliśmy sport i wszystko co z tym związane!

Teraz czas poświęcamy na mobilizowaniu siebie nawzajem do coraz cudowniejszych rzeczy które jednocześnie wciąż zbliżają Nas do siebie!

Paulina Kędziorek: Z pasji i zawodu Pani Fotograf. Trochę roztrzepana dusza artystyczna. Wiecznie zabiegana. Nie może żyć bez kawy, męża i aktywności!

On o niej: W jednym słowie Misio-Kotek! Miś – gdyż bywa groźna w OKRESIE pozimowym a Kotek – gdy patrzę jej w oczy nie jestem w stanie jej niczego odmówić <3

Eryk Kędziorek: Pan Inspektor. Zakochany w swojej pracy, żonie iiii żonie. Lubi jasno wyznaczać sobie cele i do nich dążyć. Wiecznie walczący z uzależnieniem do słodyczy.

Ona o nim:Jest Mój! Uwielbia „regenerację” a tak naprawdę to MEGA ŚPIOCH! Rozbawi nawet najbardziej smutnego smutasa! Biega szybciej niż ja, ale to pewnie przez dłuższe nogi!