Cztery fajne rzeczy, które zrobiliśmy w 2017 roku

kedziorki

Ubiegły rok właśnie się zakończył! Lubimy jednak wspominać co wydarzyło się fajnego przez miniony czas.

1. Przede wszystkim w tym roku powstały kedziorki.com. Bardzo długo myśleliśmy o założeniu bloga i cieszymy się, że się zdecydowaliśmy. Wciąż uczymy się jak to funkcjonuje, ale już teraz jest to dla nas ogromną motywacją i sprawia dużo radości. Przy okazji jest Was tutaj coraz więcej, a to jest kolejny powód do uśmiechu! W tym roku chcemy poświęcić więcej czasu na ciekawe projekty, o których będziemy opowiadać Wam właśnie tutaj.

2. Założenie bloga przyczyniło się do podjęcia ciekawych współprac. Między innymi ze świetną firmą Smmash, która zapewnia nam super stroje na starty i siłownię. Ruszyliśmy również z projektem współpracując z firmą OptimalBox.  Serwują smaczne a przy tym świetnie zbilansowane posiłki. Przyznamy się też, że rozpieszcza nas firma Mieszko, która bardzo intensywnie dostarcza nam słodkie niespodzianki. Na prawdę ciężko się nim oprzeć. Od niedawna oficjalnie jesteśmy w drużynie OCRA. W tym roku bardzo stawia na rozwój zawodników i rusza z wieloma fajnymi, motywującymi projektami. To jeszcze bardziej nakręca nas, by pokonywać swoje własne ograniczenia.

3. Trochę pobiegaliśmy. Ah tak, to był cudowny pod tym względem czas. Wspólne bieganie zbliża a starty motywują do działania i dają możliwość sprawdzenia się! W tym roku oboje zaliczyliśmy po 9 startów, przy okazji odwiedzając Warszawę, Poznań, Białystok czy Szczyrk. Eryk przebiegł swój pierwszy półmaraton, żeby nie było za łatwo, zrobił to od razu z przeszkodami.

runmageddon_herorun

Najfajniejsze według nas 3 biegi w 2017:

  1. HeroRun– Bieg który łączy atmosferę, zabawę i mega klimat, a do tego jest świetnie zorganizowany. Najbardziej zaskoczyła nas edycja na Stadionie. Schody do dzisiaj śnią się Erykowi, jak i te przeszkody wyciągnięte z zawodów crossfitowych.
  2. Runmageddon– Tego biegu nie trzeba przedstawiać. Każdy w nim biegł a jak nie tu musi to zrobić. Jest to najwyższa półka organizacji. Wchodząc w machinę Runmageddonu jesteś obsługiwany kompleksowo od samego początku, aż do momentu otrzymania medalu : ) Zawsze czymś zaskakują. Bardzo miło wspominamy edycję w Szczyrku!
  3. Biegun– Bieg który rozgrywa się w Gdyni w Kolibki Adventure Park. Każda jego edycja jest zupełnie inna. Największa zaleta tego biegu to innowacyjność pod względem przeszkód. Wow! Co oni wymyślają! Naprawdę potrafią zaskoczyć i zachęcić do dobrej zabawy. Najbardziej podobała nam się edycja Strzał z liścia.

4. Lubimy poznawać i podziwiać nowe miejsca! Wspólne podróże bardzo zbliżają. Już mamy zarezerwowane kolejne wakacje, ale wyjątkowo wspominamy tegoroczną wycieczkę na Rodos. Mieliśmy tam dużo śmiesznych przygód. Jeżeli jeszcze jesteś przed wyborem miejsca na odpoczynek w ciepłym miejscu to szczerze polecamy to miejsce! Co ciekawego zobaczyliśmy i jakie ciekawe miejsca warto odwiedzić, przeczytasz klikając tutaj.

kedziorki_rodos_wakacje

kedziorki_wakacje_rodos

 

A tymczasem, mamy kolejny rok! Głowa pełna pomysłów, wyzwań i motywacji do działania! Cele wyznaczone, także czas na realizację!

You may also like

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.