See Bloggers – czy warto uczestniczyć?

Na See Bloggers po raz pierwszy wybraliśmy się rok temu, tuż przed założeniem bloga. Miło wspominaliśmy to wydarzenie, dlatego chcieliśmy być obecni również tym razem.

Czym w ogóle jest See Bloggers?

Jest to ogromne wydarzenie dla twórców internetowych w Polsce. Można tam spotkać osoby aktywne w mediach społecznościowych, Instagramerów, Youtuberów, Blogerów czy Influenserów. To jedyne miejsce, gdzie dziwnie czujesz się bez telefonu w ręku. Po chwili przyzwyczajasz się do faktu, że większość osób jednocześnie robi tam relacje na Instagram, zdjęcia czy kręci filmy! Wydarzenie trwa dwa dni. Czas wypełniony jest wykładami i wywiadami poszczególnych osób o tematyce związanej z mediami np. “Pasja-klucz do sukcesu na YouTube czy ślepy zaułek?” czy “Sztuka porażki”. W miedzy czasie można skorzystać z warsztatów kulinarnych, kosmetycznych i innej tematyce. To świetna możliwość by nauczyć się nowych rzeczy np. jak zrobić sushi, czy pięknie pomalować oko. Po za tym to miejsce, gdzie firmy z różnych branż przygotowują swoje stoiska, na których czekają otwarte osoby. To świetna okazja, by posłuchać o ich produktach i porozmawiać o możliwej formie współpracy. Jest też strefa chilloutu, na której nie braknie smacznych przekąsek, nawet tych fit.

See Bloggers See Bloggers See Bloggers See Bloggers

Inspiruj się i bądź inspiracją

W tym roku mogliśmy zobaczyć i posłuchać dosyć rozpoznawalne osoby takie jak: Sylwester Wardęga, Pascal Brodnicki, Ula Chińcz, Katarzyna Nosowska, Agnieszka Jastrzębska czy Urszula Dudziak.

Powiem szczerze, że kilka razy byliśmy na prawdę zaskoczeni. Te osoby które wydawały się przez Internet pewne siebie i wygadane, na scenie okazywały się fajnie nieśmiałe. Dużym zaskoczeniem była dla nas Katarzyna Nosowska. Pamiętam jak Eryk zawsze wspominał, że dawniej nie lubił jej na koncertach, gdyż nie łapała kontaktu z publicznością, była nieśmiała. Cudownie było zobaczyć jej zmianę a Eryk totalnie zmienił o niej zdanie! Kaśka, zawładnęła sceną! W jednym momencie przykuła uwagę wszystkich słuchaczy i rozbawiała publiczność! To bardzo świadoma osoba, która jak sama stwierdziła, nie stoi już na “straży doła”. Lubi i potrafi z siebie żartować i ma bardzo duży dystans do swojej osoby.

see bloggers See Bloggers

See Bloggers to również świetna okazja by spotkać miłe twarze, które wcześniej obserwowaliśmy tylko przez telefon. Udało nam się wymienić doświadczeniami z innymi blogerami, poznać nowe inspirujące osoby i miło porozmawiać!

See Bloggers ścianka

Wisienką na torcie tego weekendu był koncert wcześniej wspomnianej Katarzyny Nosowskiej!

 

Podczas pobytu w Łodzi zatrzymaliśmy się w Hotelu Tobaco. Jeżeli mieszkacie w Łodzi, lub będziecie w okolicy musicie zajrzeć do mieszczącej się w nim restauracji! Szczerze polecamy Wam tamtejsze pyszności i cały hotel! Sami zobaczcie!

hotel tobaco hotel tobaco

To na prawdę cudowny weekend!

Co myślicie o See Bloggers? Byliście, a może planujecie się wybrać?

You may also like

21 komentarzy

  1. to na pewno super wydarzenie, które pozwala poznać inne osoby, nauczyć się czegoś. ja niestety w żadnych spotkaniach nie mogę brać udziału, bo wszedzie za daleko, z dojazdem problem, a i dziecka nie zostawie. ale chetnie czytam relacje innych 🙂

    1. Rozumiem, na bieżąco można podglądać relację na ich Facebooku 🙂 Gdy podrośnie maleństwo zabieraj ze sobą! 🙂

  2. Miałam jechać, ale niestety na ostatnią chwilę plany mi się pozmieniały. Mam wielką nadzieję, że za rok się uda. Fantastyczne zdjęcia, no i to jedzenie! 🙂

  3. Super wydarzenie. Widać, że dużo się działo i można było wiele się nauczyć. Ja chciałam jechać, ale jak zwykle moje plany zostały pokrzyżowane. Może za rok się uda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.