SMACZNIE I ZDROWO słodko i słono – Ebook z przepisami

ebook z przepisami

SZYBKO I SMACZNIE – to nazwa mojego pierwszego produktu. Ten ebook z przepisami, pomoże Ci zaoszczędzić dużo czasu spędzanego w kuchni, a przy okazji jeść przepysznie!

Sama przechodziłam przez różne okresy odżywiania i relacji z jedzeniem. Pamiętam moment, gdy totalnie pochłaniało mnie liczenie kalorii. Odmawiałam sobie wtedy stanowczo zbyt dużo smacznych rzeczy. W rezultacie nabawiłam się nie małych problemów hormonalnych, ale na szczęście opanowałam się w porę.

Miałam też moment w którym jadłam totalnie bezmyślnie, nie znając podstawowych zasad. Zauważyłam, że wiele błędów żywieniowych wynika po prostu z niewiedzy odnośnie wartości danego produktu. Często też wynosimy z domu niezdrowe nawyki żywieniowe, które mają ogromny wpływ na to jak wyglądamy, czy jak się czujemy.

Co ciekawe, to właśnie zdrowe nawyki żywieniowe(a raczej umiejętność wypracowania ich) są często kluczem do zdrowych relacji z jedzeniem. Jedzenie to niejako paliwo na cały dzień! I takie myślenie, pomoże nam nie skupiać się na samych cyferkach, tylko czerpać jednocześnie satysfakcję i energię z posiłków.

Pomysł na stworzenie ebooka pojawił się już dawno. Jednak jakoś po prostu, po ludzku nie mogłam się do tego zebrać. Idealnym momentem na stworzenie go okazał się okres ciąży! I tak też się stało! To właśnie z powiększającym się brzuszkiem powstawały przepisy(jednak zapewniam, że nie powiększał się z powodu ich kaloryczności ;)), latałam z aparatem po kuchni i krzesłach, by najlepiej ująć na zdjęciach smakowitość dań. Bardzo wesoło i smacznie wspominam ten czas.

Tworząc tego ebooka z przepisami, chciałam pokazać, że nie musimy być na jakiejś ciężkiej i restrykcyjnej diecie, aby osiągnąć swój sylwetkowy cel. Możemy jeść wszystkie produkty, zachowując pewien umiar i stosując się do zdrowych nawyków np. dodając porcję warzyw do posiłków, jedząc owoce, zapewniając odpowiednią ilość białka i tłuszczy itd.

Co w ebooku?

W ebooku znajdziecie ponad 40 przepisów na dania z działu: śniadania, obiady i desery. Co najważniejsze, propozycje są szybkie w wykonaniu, więc to coś dla osób, które nie koniecznie marzą o długich godzinach spędzanych w kuchni. Jednocześnie przepisy są na prawdę pyszne! Zarówno te na słono i słodko, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Po za przepisami, w ebooku odpowiadam na parę często zadawanych mi pytań i nauczymy się obliczać swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Obalimy również kilka popularnych mitów żywieniowych np. “Czy mogę jeść po 18?” lub “Czy ziemniaki na prawdę tuczą?“.

Jestem pewna, że ten ebook z przepisami będzie dla Ciebie pomocny! Można go zakupić w zakładce Sklep.

Pozostało mi życzyć smacznego, a Ciebie zostawiam z kilkoma posiłkami dostępnymi w ebooku.

ebook z przepisami

You may also like

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.