FIWE – Fitness Trade Show

Jesteśmy świeżo po targach fitness FIWE, które były zorganizowane w Warszawie.

Nasze pierwsze wrażenie – dużo się tam dzieje! Ogromna ilość prawdziwych sportowych maniaków w jednym miejscu! Niesamowite! Wydarzenie jest ogromne! Cztery hale dokładnie wypełnione stoiskami z produktami sportowymi. Od kolorowych legginsów, smacznych białek, fit batonów i pysznych orzechowych kremów po sportowe maszyny, rollery i diety. Także, Panowie z drżeniem serca puszczali swoje kobiety na “małe zakupy”. Mamy tam świetną okazję by spokojnie porozmawiać z wystawcami, którzy chętnie opowiadają o swoich produktach. Można je dotknąć, przetestować i dokonać przemyślanego wyboru!

Jednocześnie trwają też wykłady osób, które mają duże doświadczenie w różnych dziedzinach np. dietetyka, kulturystyka itp. Właśnie na nich poznaliśmy dużo ciekawych osób, którzy na prawdę potrafią zainspirować i dodać motywacji!

 

Kilka wniosków po wykładach w pigułce:

  • Jeść! Po prostu jeść! Dziewczyny, żadne wyniszczające diety 1000 kcal nie wyjdą nam na dobre. Dieta nie musi być katorgą. Dobrze zbilansowana sprawi, że będziemy najedzone, a co najważniejsze będziemy chudnąć bądź przybierać tam gdzie chcemy, w zależności od zamierzonego efektu.
  • Wysypiaj się! – to coś nad czym muszę popracować. By właściwie funkcjonowało nasze ciało potrzebujemy prawdziwej regeneracji. Nasz organizm najlepiej to robi między 22:30 a 1:00. W tym czasie powinnyśmy leżeć w łóżkach i oddać się odpoczynkowi. Wtedy nasz organizm regeneruje się najlepiej a my dzięki temu możemy budować odpowiednią masę mięśniową czy z radością wykonać trening w następnym dniu. Wyspani jesteśmy bardziej odstresowani i przygotowani na nowe wyzwania.
  • Zapewniaj różne bodźcie organizmowi. Powtarzanie wciąż tych samych ćwiczeń jest nudne. Tak również traktuje to nasz organizm! Zmieniając ćwiczenia, ciężar, ilość powtórzeń organizm otrzymuje nowe bodźcie, które pobudzają go to rozwoju. Dla Ciebie trening staje się ciekawszy, angażujesz inne niedotknięte wcześniej mięśnie. Czasami nawet mniejszym wysiłkiem osiągniemy dużo lepsze efekty!
  • Wegetarianizm a budowanie? – wszystko jest do zrobienia! Dobrze zbilansowana dieta wegańska/wegetariańska nie będzie uboższa w potrzebne składniki. Pamiętajmy też o niezbędnej suplementacji i uzupełnianiu np. witaminy B12, która jest wyłącznie w białku pochodzenia zwierzęcego.

Mieliśmy też okazję obserwować zmagania zawodników Crossfit i Street Workout. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Co Ci ludzie robili ze swoim ciałem, trudno wytłumaczyć a tym bardziej zademonstrować. Chyba oboje byliśmy bardzo w nich zapatrzeni, bo nie zrobiliśmy nawet żadnego zdjęcia. Co zobaczyliśmy to nasze! A motywacją jaką złapaliśmy do dalszej pracy nad sobą postaramy się zarazić Was!

 

targi_fiwe

dziki trener

targi_fiwe

targi_fiwe

pancakes na FIWE

zawody_bikini

zawody_crossfit

FIWE

crossfit

You may also like

Jeden komentarz

  1. Hello my family member! I want to say that this article is amazing, great written and come with almost all significant infos. Id like to peer extra posts like this . gebfdacdgdef

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.