Instagramowe motywacje

instagram

Każdy z nas potrzebuje czasem motywacji, prawda?

Są różne sposoby na zdobycie jej. Macie jakieś ulubione? Ja lubię czasami zaczerpnąć ją od innych. Nie dlatego by popatrzeć z zazdrością i rozbudzić w sobie złość, że zaczęłam za późno. Bardzo motywują mnie wyniki innych, lubię patrzeć na ludzi którzy dobrze wyglądają i są szczęśliwi i zadowoleni. Zawdzięczają to sobie i swojej ciężkiej pracy! Wtedy i ja czuję, że mogę więcej! Ok, wiadomo nie od dziś, że przez Internet można bardzo łatwo wykreować się na kogoś innego. Zdjęcia z treningów każdy może wstawiać nawet codziennie. Jednak efekty pokażą nam jak i czy na prawdę ciężko pracujemy!

Dzisiaj przedstawiam Wam 4 genialne profile Instagramowe dziewczyn, które obserwuję i dają mi motywacyjnego kopniaka do działania!

 

baby_beast – Totalna fighterka! Ciężka sztanga to nieodłączny element jej ćwiczeń. Nie dość, że to przepiękna dziewczyna, to na dodatek crossfitowa wymiataczka. Uwielbiam oglądać jej instastories z treningów. Po za tym, podobnie jak ja jest niska, a mimo to ma rewelacyjną i proporcjonalną sylwetkę! Jest wiecznie uśmiechnięta i przekazuje ogrom pozytywnej energii!

 

alexia_clark – To królowa treningów! Bardzo fajnie łączy kilka ćwiczeń w jedno, angażując wiele partii mięśni jednocześnie! Tworzy bardzo ciekawe treningi! Rewelacyjnie wygląda i jest silna. Pokazuje jak ćwiczyć zarówno na siłowni, jak i na wolnej przestrzeni, wykorzystując zastane otoczenie. Jest przy tym bardzo dokładna.

 

fitgurlmel – Uważam, że każdy trener jest najlepszą wizytówką swoich treningów! Ona jest tego świetnym przykładem! Jest cudowną motywacją, gdyż sama zrobiła ogromną przemianę na przełomie kilku lat! Bez wahania oddałabym się w jej ręce. Zresztą zrobiła to sama Kim Kardashian. Także, czekamy na efekty ; )

 

evolve.nation – “Siła jest kobietą” – ten cytat wyjątkowo pasuje do jej profilu! To silna kobieta, która na swoich treningach przerzuca tony i np. potrafi ciągnąć samochód przez pewien odcinek! Niesamowity wulkan energii! Prawdziwy tytan pracy!

 

A wy macie swoje ulubienice? Jestem ciekawa kto to!

Mrs P.Kędziorek

instagram_kedziorki kedziorkiinstagram

You may also like

6 komentarzy

  1. Motywacja to dla mnie podstawa, a do niedawna jej nie miałam. Dopiero po moim obozie sportowym i poznaniu innych sportowców zaczęłam solidnie ćwiczyć. Nie widziałam instagramów osób, które podałaś ale myślę, że każdy profil na pewno motywuję i je sprawdzę.

    1. Coś w tym jest! Motywację czerpmy od innych, i chętnie się nią dzielmy! Powodzenia w dalszych postanowieniach! <3

  2. Nigdy nie słyszałam o tych osobach co wymieniłaś, ale dzięki tobie wiem chociaż ze ktoś taki jest. Dzięki. U mnie z motywacja jest kiepsko dlatego napewno skorzystam z twoich propozycji czerpania jej od innych. Pozdrawiam, poulciak.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.