O nas

kedziorki.com

Można powiedzieć, że połączył nas sport. Poznaliśmy się na wrotkach. Zostaliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Motylki w brzuchu podpowiedziały nam, że to Miłość! Przyszedł czas na ślub i zaczęła się istna sielanka! Przytycie kilkunastu kilogramów zmobilizowało nas do zmiany swojego życia. Wydawałoby się, że to zmiany na gorsze! Przestaliśmy jeść lody które smakują najlepiej po 23. Nie pijemy już butelki wina patrząc jak dogasają świece. W zamian postanowiliśmy wspólnie spędzać czas aktywnie! Szybko pokochaliśmy sport i wszystko co z tym związane!
Teraz czas poświęcamy na mobilizowaniu siebie nawzajem do coraz cudowniejszych rzeczy które jednocześnie wciąż zbliżają Nas do siebie!

Obecnie oczekujemy na nasze maleństwo, które rośnie u Paulinki w brzuszku. Jesteśmy podekscytowani i pozytywnie nastawieni na nową rolę! Już nie możemy się doczekać!

kedziorki

Paulina to certyfikowany trener personalny i autorka większości postów na blogu. Uwielbia kontakt z ludźmi. I czerpie od nich energię! Na treningach personalnych zwraca uwagę na poprawną technikę, mobilność i dążenie do upragnionego celu swoich podopiecznych. Uważa, że sport to nie tylko trening ciała, ale również praca nad umysłem, charakterem i pewnością siebie! Nie może żyć bez kawy, męża i aktywności! Trochę roztrzepana dusza artystyczna, jej drugą pasją jest fotografia. Jej motto to: Bój się i działaj- podejmuj wyzwania!

On o niej: W jednym słowie Misio-Kotek! Miś – gdyż bywa groźna w OKRESIE pozimowym a Kotek – gdy patrzę jej w oczy nie jestem w stanie jej niczego odmówić <3

kedziorki

Eryk z zawodu Kierownik serwisu. Zakochany w swojej pracy, żonie iiii żonie. Lubi jasno wyznaczać sobie cele i do nich dążyć. Twierdzi że trening bez należytego planu i celu traci nas czas. Wiecznie walczący z uzależnieniem do słodyczy.

Ona o nim:Jest Mój! Uwielbia „regenerację” a tak naprawdę to MEGA ŚPIOCH! Rozbawi nawet najbardziej smutnego smutasa! Biega szybciej niż ja, ale to pewnie przez dłuższe nogi!