Kędziorki dołączają do szeregów …

ocra_poland_kedziorki

“RAZEM ŁATWIEJ”- to hasło towarzyszyło nam od początku przygody z bieganiem, przy wspólnej mobilizacji.

Byliśmy i jesteśmy swoją najlepszą motywacją! A Ty jaki masz pomysł na wyjście z domu i wykonanie treningu? Jak się motywujesz?

Można to robić na wiele sposobów. Niektórzy zrzeszają się na forach internetowych poświęconych bieganiu, inni wybierają współpracę z trenerem który wyciągnie z domu i pokaże jak wykonać trening.

Jest jeszcze jedna opcja: dołączenie do grupy biegowej.

W biegach OCR biorą udział znane zespoły, takie jak HusariaRaceTeam, xRunners, BigYellowFoot czy trochę mniej znane jak PogromcyKanapy, TenTego czy PotrzymajMiPiwo.

Po długich rozważaniach stwierdziliśmy, że i my do którejś grupy dołączymy. Do której

Żadna z powyższych! Padł wybór na  OCRA Poland!

Dlaczego właśnie oni? Argumentów było sporo.

Gdy zaproponowali nam współpracę, od razu zerknęliśmy na ich media społecznościowe i stronę. Byliśmy pod wrażeniem! Mają w zespole same KOTY! I wcale nie chodzi o to, że drużyna składa się z kanapowców, tylko samych wymiataczy zdobywających pierwsze miejsca na scenie Polskiej i Zagranicznej! I tu powstało nasze pytanie? Czy sprostamy wyzwaniom? Pamiętamy jak żartowaliśmy, że przecież każda drużyna potrzebuje swojej maskotki 🙂 Druga myśl jaka zrodziła się w głowie to “Jak trenować to tylko z najlepszymi, razem się wspierać i mobilizować!”.

Co charakteryzuje OCRA Poland?

W składzie można znaleźć osoby z całej Polski. Między innymi Małgorzata Szaruga(kobieta nie do zatrzymania w biegach OCR, wielokrotna medalistka Runmageddonu), Piotr Łobodziński(Mistrz Europy i zdobywca Pucharu Świata ,oraz dwukrotny mistrz Polski w biegu po schodach) i Wojciech Sobierajski (rewelacyjny crossfitter, wielokrotny zwycięzca Runmageddon Games), którzy w tym roku wywalczyli srebrny medal na OCR World Championships.

OCRA POLAND posiada ogromne doświadczenie z licznych imprez OCR, dzięki czemu podnoszą standardy organizowania biegów w Polsce, czerpiąc wiedzę od najlepszych.

Ponadto są organizatorami OCRA LEAGUE POLAND. Jest to liga, w której w skład wchodzą wyselekcjonowane biegi, pozwalające sprawdzić wszechstronność zawodników przy zachowaniu zdrowej, sportowej rywalizacji.

Jest to dla nas ogromna radość i mobilizacja móc dołączyć do nich. Będziemy wspólnie działać i się rozwijać!

Więc do boju!

 

Wasze Kędziorki

 

KEDZIORKI_OCRA_POLAND

 

 

You may also like

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.