Moja wymarzona przestrzeń(+ zniżka na plakaty DESENIO)

plakaty

Zawsze marzyłam o dużej przestrzeni w domu, ogromnej kuchni i wielkiej kanapie. Jednak nie spodziewałam się, że takie wnętrze, by nie było nudne i nabrało ciepła, potrzebuje dużo dodatków. Znalazłam idealne rozwiązanie – plakaty!

Minął już rok odkąd wprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Jednak wykończenie wnętrz w tych czasach, wymaga ogromnej cierpliwości. Przez wirusowe obostrzenia, na zamówienia czeka się tysiąc lat dłużej. Jednak to długie oczekiwanie nauczyło nas cieszyć się z każdej rzeczy jakieś milion razy bardziej. I takim oto sposobem, powoli dochodzimy do etapu, w którym praktycznie skończyliśmy nasze wnętrza. Oczywiście zawsze, by się coś dokupiło, wciąż robimy to stopniowo, ale już teraz jest w pełni funkcjonalnie.

Zdecydowaliśmy się na jasne wnętrza, delikatne kolory, które nie znudzą się szybko. Salon to serce naszego domu. Początkowo tę przestrzeń tworzyły dwa pokoje, jednak wyburzyliśmy ścianę, tworząc jeden duży salon połączony z kuchnią. Od razu wiedzieliśmy, że to super decyzja! To tutaj spędzamy najwięcej czasu i bardzo lubimy to wnętrze. Ściany pomalowane są jedynie białą matową farbą firmy Primacol. Jest odporna na ścieranie, więc biel pięknie się utrzymuje, a jak coś się czasem “chlapnie” to nie ma z tym problemu. Jest tu jasno cały dzień, po za tym nic nas nie przytłacza.

plakaty
primacol

Kuchnia jest ogromna i mimo, że na pierwszy rzut oka górne szafki nie wyglądają funkcjonalnie, to było moje marzenie. Nie żałuję jego realizacji, gdyż zgodnie z planem, mam bardzo dużo miejsca w szafkach na dole, które jeszcze nie są wypełnione do końca. W kuchni mam bardzo dużo miejsca i blatu roboczego, co przy okazji sprawia, że uwielbiam w niej gotować. To właśnie tutaj powstał mój ebook Smacznie i Zdrowo.

Biel i drewno to piękne połączenie, a po za tym są wygodne w utrzymaniu czystości. Dopełnieniem jest marmurowe wykończenie ścian, które mimo swojej faktury dodaje delikatności.

plakaty
smacznie i zdrowo

Długo nie mogliśmy zdecydować się na kanapę. Jednak jak już udało się ją wybrać, to bardzo długo na nią czekaliśmy. Gdy, już przyszła okazało się, że mimo, że zapełniła pustą przestrzeń, to na ścianach za nią zrobiło się jakby jeszcze puściej. Szukałam więc pomysłów na zapełnienie jej. Nie chcieliśmy kombinować z kolorami w tej przestrzeni – biel nas przekonywała. Zaczęliśmy szukać innych rozwiązań. Z racji moich fotograficznych zamiłowań, pomyśleliśmy o ogromnych ramkach.

plakaty

W ramach współpracy z firmą Desenio, zaczęłam szukać ramek, ale również zerknęłam na zakładkę z plakatami. Jak się okazało, totalnie przepadłam! W swojej ofercie mają ogromny wybór pięknych plakatów. Znajdziemy coś w różnych stylach: od natury i krajobrazów, przez retro czy kultowe zdjęcia. Totalnie zauroczyłam się tymi propozycjami i ciężko było mi się zdecydować. Jednak po paru dniach łapania inspiracji zdecydowałam się na abstrakcyjne wzory, niczym dzieła sztuki.

Moim zdaniem to idealne dopełnienie tego wnętrza! Jestem zachwycona!

Na naszych ścianach znajdują się między innymi:

SOFT ABSTRACT LINES NO2 – 70×100 cm

SOFT WATERCOLOR NO1 – 50×70 cm

PINK SKY – 40X50 cm

Koniecznie zerknijcie na ich stronę, ale ostrzegam- możecie przepaść na cały dzień wybierając plakaty.

plakaty

Jak stworzyć wymarzoną galerię? – plakaty Desenio

Często widzimy, że coś jest ładne, ale najprościej w świecie ciężko to sobie wyobrazić w naszym wnętrzu. Osobiście też, nie byłam do końca pewna, czy wybrane plakaty na pewno będą do siebie pasować.

Dobrym pomysłem jest wybór plakatów w jednej tonacji, kolorystyce czy podobnym układzie. Jednak, na stronie Desenio znajdziecie coś, co ułatwi Wam stworzenie wymarzonej galerii. Jest to kreator galerii, w której możecie zwizualizować swoje wnętrze i odpowiednio dobrać układ plakatów i dopasować do siebie.

plakaty

Na pewno ta opcja rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości. Gdy jednak wciąż brakuje Ci pomysłów, warto zerknąć na galerię obrazów, ze zdjęciami cudownych wnętrz z pięknymi plakatami na ścianach. Podano tam odnośniki do plakatów, ramek i ich rozmiarów, co będzie pomocne w komponowaniu swojego układu. Możecie wybrać gotowy zestaw, lub potraktować to jako inspirację. Sami zobaczcie:

plakaty

Kod zniżkowy

Jak już udało mi się Was chociaż troszkę namówić na pozytywną i prostą zmianę wnętrza, to mam coś jeszcze.

Od dziś 14.04 do 22.04 z moim kodem zniżkowym KEDZIORKI dostaniecie 30% zniżki na plakaty* w Desenio!

*z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Personalizowane

Pozostało mi życzyć miłych zakupów i pięknych, atrakcyjnych wnętrz!


Może zainteresuje Cię również: Wyprawka noworodka – dylematy przyszłej mamy

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.