Targi Fitness \ Konferencje – czy warto być?

fiwe

Coraz częściej organizowane są różne Targi Fitness, kongresy czy konferencje. Czy warto w nich uczestniczyć? Do kogo są tak na prawdę skierowane? Czy nie będę się nudzić?

Przede wszystkim takie wydarzenie to przeogromna ilość ludzi mających podobną pasję w jednym miejscu!

Nie będziesz się tam nudzić, gdyż program naszpikowany jest atrakcjami i bardzo dużo dzieje się tam jednocześnie. Często odbywają się zawody fitness, crossfit czy treningi dla chętnych. Każdy może znaleźć coś dla siebie, złapać motywację i poobserwować ile dają z siebie inni. Jest to również świetna możliwość by spotkać osoby które kojarzymy często tylko z mediów społecznościach. My często trafialiśmy na takie osoby, to genialna okazja by porozmawiać na żywo i wymienić się doświadczeniami.

fiwe

Takie wydarzenia to również ogromna możliwość zapoznania się z wystawcami oraz ich produktami. Możemy bezpośrednio podpytać o produkty które nas interesują.

Dziewczyno zastanawiasz się które legginsy wybrać, i przeglądasz wciąż sklepy internetowe? Tam masz wszystko na miejscu! Pamiętam jak zraziłam się kiedyś do legginsów z GymHero. Słyszałam o tym, że zmienili materiał i są dużo lepsze, jednak nie miałam odwagi ponownie ich zakupić, a nowe zdjęcia to było wciąż za mało  🙂 I tak oto, na targach trafiły w moje ręce owe legginsy i muszę przyznać, że są dużo lepsze niż te co kupiłam kiedyś! Po za tym na targach złapiecie super promocje i to takie prawdziwe! Także, zakupy białek, maseł orzechowych i nowych outfitów na trening zostawcie właśnie na takie targi.

Fitness targi to również genialne miejsce by podpatrzeć co jest trendy. Znajdziesz tam nowe ciekawe dostępne urządzenia sportowe. Na licznych wykładach możesz zaobserwować nowe podejście do danych dziedzin i podyskutować o tym otwarcie i posłuchać też rzeczowych opinii specjalistów.

Zanim zdecydujemy się na uczestnictwo w takim wydarzeniu warto dokładnie zapoznać się z programem. Dzięki temu będziemy mogli przeanalizować przed kupnem biletu czy to wydarzenie odpowiednie dla Nas. Dużo wcześniej wiadomo również jakie firmy pojawią się na wydarzeniu, często przed można umówić się na spotkanie w pewnych strefach.

Czy Targi Fitness są dla Ciebie? Musisz zdecydować sam!

mmazawody_espmasło_orzechowetargi fitness crossfitesp_kedziorkitargi fitness

You may also like

2 komentarze

  1. W takich wydarzeniach właśnie niesamowite jest to jak wiele osób o tej samej pasji jest w jednym miejscu. Chodząc co roku na FIWE zawsze poznajemy jakieś fajne produkty czy inne nowości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.